Kontakt

Napíšte nám

Ak potrebujete poradiť s výberom alebo používaním našich výrobkov, vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme čo najskôr kontaktovať.

Menštruačné vložky či slipové vložky nie sú určené pre absorpciu moču. Produkty špeciálne určené pre únik moču vám ponúkajú dostatočnú istotu pri vykonávaní všetkých vašich bežných aktivít. V súčasnej dobe existuje široká škála vložiek a slipových vložiek na únik moču. Každý si vyberie vyhovujúci produkt. Inkontinenčné produkty sú dostupné v lekárňach a v predajniach zdravotníckych potrieb. Pred ich zakúpením sa vždy poraďte s lekárnikom.

Výrobky na inkontinenciu sú pacientom s diagnostikovanou inkontinenciou hradené z verejného zdravotného poistenia alebo sú k dispozícii v lekárňach a obchodoch so zdravou výživou. Pred ich kúpou si vždy prečítajte informácie na obale, aby ste sa uistili, že výrobok je pre vás vhodný.

Pomôcky na inkontinenciu Depend sú dostupné vo všetkých lekárňach na lekársky predpis aj bez neho.

Výrobky Depend si nemôžete zakúpiť priamo z našej webovej stránky. Nájdete ich však v lekárňach, v kamenných aj e-shopech.

Vyplnením online formulára si môžete objednať až 3 vzorky rôznych produktov. Pre prístup k nemu kliknite na odkaz nižšie.
* povinné pole
*Dôvod kontaktu
*Meno
*Priezvisko
*Emailová adresa
Telefónne číslo
*S čím vám môžeme pomôcť?
Adresa
Ulice
Číslo domu
Mesto
PSČ
O výrobku
*Typ produktu
*jméno výrobku
Čiarový kód
Dávkový kód / výrobný kód
*Súhlasím s podmienkami spoločnosti Depend a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Kimberly-Clark.
Kimberly-Clark, s.r.o, organizačná zložka
Prievozská 37, P.O.BOX 10
820 04 Bratislava 24
IČ: 360 926 14
+420 226 214 001
[email protected]
Emailová adresa:
Kimberly-Clark, s.r.o.
Dvorana Office Center
Pod pekárnami 878/2
190 00 Praha 9