Vítejte na stránkách Depend®

Zoznámte sa so značkou Depend®

Depend® pomáha ľuďom riešiť únik moču už viac ako 10 rokov. Okrem výroby vysokokvalitných absorpčných výrobkov sa však snažíme našim zákazníkom dodať sebadôveru, aby mohli opäť začať žiť naplno.

Zoznámte sa so značkou Depend®

Spoločnosť Depend® už viac ako desať rokov vyrába jednorazové absorpčné pomôcky pre všetkých, ktorí trpia inkontinenciou stolice alebo moču.

Náš sortiment inkontinenčných výrobkov pomáha zmierniť stres spojený s inkontinenciou. Na mieru šitý rad absorpčných pomôcok ponúka diskrétnu a spoľahlivú ochranu a poskytuje úplnú istotu mužom aj ženám.

Určenie typu inkontinencie je prvým krokom k zlepšeniu kvality života. Depend sa snaží pomôcť v každom štádiu inkontinencie. Môžeme vás poučiť o príčinách, príznakoch a liečbe, ako aj o najlepších spôsoboch, ako zostať motivovaní, predchádzať vyhoreniu a realizovať priebežnú liečbu.
Tisíce mužov a žien s inkontinenciou sa spoliehajú na Depend®, pretože poskytuje diskrétnu a pohodlnú ochranu pred inkontinenciou.
Depend® ponúka širokú škálu absorpčných výrobkov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zvládnuť inkontinenciu a vy ste mohli zostať aktívni.
Výrobky Depend® sú navrhnuté tak, aby rýchlo absorbovali moč, uzavreli ju v absorpčnom jadre a zabránili tak úniku.